Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts

Bangkok, Thailand View on map
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts kiezen

  • Gratis wifi
    In alle ruimtes
  • Airconditioning
    In elke kamer
  • Luchthaventransfer
    37 km naar Suvarnabhumi
  • Nabij paleizen
    4 km naar Grand Palace
  • Eigen ingang
    Privé toegang
  • Parkeerplaats
    Openbaar in de buurt

Overzicht

Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts hotel is gelegen op ongeveer 20 minuten te voet van het Rama VIII Park en op 2 km afstand van het Bang Khun Phrom Paleis.

Het pension heeft een eersteklas ligging op ongeveer 2,1 km van het Ratchadamnoen Stadion. Het comfortabele hotel ligt slechts 150 meter van de bushalte Opposite PATA Department Store PinKlao en in de onmiddellijke nabijheid van Health Land Pinklao. Tot de nabijgelegen opmerkelijke religieuze gebouwen behoort de Wat Thepthidaram, 2,2 km verwijderd van Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts. Het pand is op circa 10 minuten rijden van het treinstation Skytrain- Nana.

De kamers van het hotel zijn voorzien van een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, evenals een elektrische waterkoker. Badkamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche.

Rim Nam Restaurant ligt zeer dicht bij Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts, de afstand is op 500 meter afstand.

  • Inchecken
    van 14:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 12:00
  • Hotelklasse
Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts
Onze tips

Is Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts iets voor u?

Perfect als u
  • Een eigen balkon wilt voor uw verblijf - elke kamer heeft een eigen balkon.
  • Zelfstandig wilt reizen met een eigen ingang en een koelkast op de kamer.
  • Lopendafstand naar het Nationaal Museum van Bangkok zoekt - op 1,9 km afstand.
Sla over als u
  • Een eigen badkamer op de kamer verwacht - de kamer deelt een badkamer met douche en bidet.
Bijzonder aan deze plek:
  • Gratis WiFi, airconditioning en een eigen balkon in elke kamer

Faciliteiten van Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts

Algemeen
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Brandblussers
Eten
  • Elektrische waterkoker
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Charming Bb Stay In Bangkok Noi With Modern Comforts.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 14:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien